reklama

KUMULACJA PRZESTĘPSTW NA CIESZYŃSKIEJ

W Nowy Rok kilka minut po 8.00 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Cieszyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. Zachowanie i wygląd kierowcy wzbudziły podejrzenie mundurowych, że mógł zażywać zabronione substancje.

W związku z tym od kierowcy została pobrana krew do badań. Niestety to nie wszystko. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 24-latek po raz kolejny wsiadł za kierownicę pomimo braku prawa jazdy oraz posiadając obowiązujący do maja 2023 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna odpowie jeszcze za jedno przestępstwo. Okazało się bowiem, że samochód, którym się poruszał, został zabrany bez zgody właścicielki. Doszło do tego, gdy kobieta poprosiła 24-latka o pomoc przy rozładowanym akumulatorze.

Za kierowanie pod wpływem środków odurzających, pomimo braku uprawnień i obowiązującego zakazu oraz przywłaszczenie pojazdu, grozi mu kilka lat więzienia.

Fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.