reklama

OPIEKUNOWIE 3-LATKA, KTÓRY WYPADŁ Z OKNA NA PSZCZYŃSKIEJ BYLI NIETRZEŹWI

Wracamy do tematu 3-latka, który w miniony piątek wypadł z okna jednego z bloków przy ul. Pszczyńskiej. O zdarzeniu pisaliśmy tutaj.

Jak informuje rzecznik prasowa KMP w Jastrzębiu-Zdroju asp. Halina Semik zarówno 50-letni ojciec dziecka jak i jego 45-letnia partnerka byli nietrzeźwi i zostali zatrzymani przez policję w dniu zdarzenia. Oboje zostali już przesłuchani przez prokuratora, jeśli zostanie udowodnione im narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia trafią przed sąd gdzie będzie grozić im (w naszej opinii tylko) do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec obojga zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Z nieoficjalnych jak dotąd informacji, stan zdrowia dziecka poprawia się i nic nie wskazuje, że miało by być gorzej. Sprawą 3-letniego chłopca i jego losem zajmie się Sąd Rodzinny.

Z informacji jakie posiadamy w momencie wypadku w pokoju nie było żadnego z opiekunów chłopca. Ojciec dziecka miał wyjść na chwilę do sąsiada, a jego partnerka miała być w toalecie. Jak informuje prokurator Jacek Rzeszowski „Nie są to ludzie o złej opinii”.

fot. Własne

 

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.