reklama

REAKCJA ŚWIADKA POMOGŁA ZATRZYMAĆ NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO

Jastrzębscy policjanci odnotowali kolejny przykład zaangażowania i wzorowej obywatelskiej postawy w duchu kampanii „Nie reagujesz-akceptujesz”.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17.30 w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Barbary. Dyżurny otrzymał telefoniczną informację, iż spod sklepu najprawdopodobniej odjechał nietrzeźwy kierujący. Dzięki rzetelnie przekazanym informacjom mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie jastrzębianina 1,5 promila alkoholu. Amator jazdy na „podwójnym gazie” stracił prawo jazdy. Wkrótce będzie tłumaczył się w sądzie. Grożą mu nawet 2 lata więzienia.

 

Świadkowi gratulujemy postawy obywatelskiej godnej naśladowanie. Takie zachowanie i prawidłowa reakcja na widok rażącego łamania przepisów, doskonale wpisuje się we wciąż aktualną kampanię policyjną: „Nie reagujesz- akceptujesz”. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w działania Policji (efektem, których było wyeliminowanie z ruchu kompletnie pijanego kierowcy).

KMP Jastrzębie-Zdrój

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.