reklama

Z SĄDOWYM ZAKAZEM JAZDY DOKONAŁ KRADZIEŻY PALIWA

W sobotę, około godziny 22.00 do dyżurnego jastrzębskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw w Jastrzębiu-Zdroju. Informacja na temat samochodu, jakim się poruszał sprawca wykroczenia, przekazana została drogą radiową do wszystkich patroli. Godzinę później policjanci prewencji na jednej z jastrzębskich ulic zauważyli samochód, który odpowiadał podanemu przez dyżurnego w komunikacie.

W aucie znajdowały się dwie osoby. W trakcie czynności mężczyzna nie chciał opuścić pojazdu, zachowywał się arogancko. Policjanci ustalili, iż 30-letni mężczyzna już od 2018 roku ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a jego samochód jest w złym stanie technicznym i nie ma aktualnych badań oraz ubezpieczenia.

W trakcie wykonywanych czynności mundurowi potwierdzili, że to 30-latek zatankował za przeszło 100 złotych i odjechał bez płacenia za paliwo.
Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju odpowie za złamanie sądowego zakazu oraz szereg popełnionych wykroczeń.

fot. Archiwum

Galeria

reklama

Polityka cookies

Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.